9. zápas Starší přípravka, Popice 20.10.

|

TJ SOKOL POPICE : ŠITBOŘICE/NIKOLČICE 12:5

góly: 5x Michal Strapko, 2x Patrik Mokrý, 2x Jaroslav Čeman, 2x Martin Strapko, 1x Pavel Polák

V chladném nedělním dopoledni jsme přivítali silného a houževnatého soupeře, se kterým měly všechny naše předchozí zápasy jiskru a náboj.
Výškové převahy se naši hráči nezalekli a do soupeře se hned od začátku pustili s vervou. Dobrým pohybem a důrazem před bránou dostali soupeře pod tlak, který vyvrcholil prvním vlastním gólem hostujících hráčů. Pak jsme postupně skóre navyšovali, soupeř po dvou našich chybách snížil na poločasové 6:2. Ve druhé půli se snažili hosté využít svoji výškovou i fyzickou převahu k otočení skóre, začali strkat, faulovat, kouskovali hru, ale naši hráči se toho nezalekli a naopak pěknými průnikovými akcemi navýšili skóre na konečných 12:5. Všem hráčům patří veliká pochvala za bojovnost a za důraz, který nám byl odměněn tím, že si soupeř vstřelil tři vlastní branky.