7. kolo Mladší žáci, Šitbořice 13. 10. 2024

|

TJ SOKOL ŠITBOŘICE – TJ SOKOL POPICE 4 : 3

Branky: Jakub Metela, Vojtěch Topinka (penalta), Miloslav Král

Hráli jsme o první místo v tabulce. Hned na začátku utkání jsme dostali gól z rohu. Následně jsme po pěkných kombinacích a přihrávkách vyrovnali gólem Jakuba Metely a proměnili penaltu, kterou střílel Vojtěch Topinka. Pokračovali jsme v tlaku na soupeře a zvedli vítězné skóre na 1:3 gólem Miloslava Krále. Na konci poločasu jsme, bohužel, dostali laciný gól.

Do druhého poločasu jsme nastoupili laxně a kupili chyby. Nedařilo se nám pokrýt střed hřiště a chybovali jsme v rozehrávkách. Domácí tak získávali převahu a dali nám 2 góly. Po vystřídání hráčů a změnách v rozestavení jsme opět začali získávat kontrolu nad hrou. V posledních 5 minutách jsme domáci zatlačili a měli několik šancí na vyrovnání.

Vzhledem k tomu, že nám v zápasu chyběli 3 hráči ze základu, považuji výsledek za dobrý. Mladší kluci hráli velmi dobře. S výsledkem jsem spokojený.

Sestava: T. Kalášek, J. Urbánek, J. Metela, O. Kirch, P. Blaha, O. Nedas, M. Král, M. Kovář, Š. Hrdlička, V. Topinka, M. Strapko, O. Kotulán